Центр дистанційного навчання (8-11 класи)

Відновив роботу шкільний сайт “Центр дистанційного навчання“.

Даний сайт вбирає в себе завдання для учнів школи в режимі онлайн з різних предметів.

У даному випадку Вас будуть цікавити курси з “Художньої культури” для учнів 10-11 класів та “Мистецтво” для учнів 8-9 класів.  Кожен курс складається з певної кількості тем (тестових завдань онлайн), які ви маєте виконувати. Тестові завдання мають часові обмеження, оцінку ви бачитимете одразу.

УВАГА!!! Для роботи на даному сайті потрібно пройти реєстрацію. Це за Вас уже зробили, АЛЕ Вам необхідно зв”язатися зі мною, для отримання своїх логінів та паролів для входу в систему, у будь який для Вас зручний спосіб з наведених : ВКонтакті ,  написати лист на ел.скриньку 89brat@gmail.com  або у моєму блозі в розділі “Контакти“, або ж залиште коментар до даного запису, обов”язково вказавши своє прізвище, клас та куди надіслати пароль та логін (адресу ел. скриньки)/

Поділіться цим записом зі своїми однокласниками, якщо вони ще його не бачили, нажавши відповідну кнопку біля самого оголошення.